Raspored akcija darivanja krvi u 2024. godini

01

Datum Suorganizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
13.01. Subota Torcida Mejaši Crkva sv. Liberana Ulica sv. Liberana 25, Mejaši, Split 09:00h – 13:00h MAPA
16.01. Utorak KDDK Kman Crkva pomoćnice kršćana Prilaz pomoćnice kršćana 3, Split 10:00h – 14:00h MAPA
17.01. Srijeda KDDK HEP HEP – zgrada dispečerskog centra Poljička cesta 73, Split 08:00h – 12:00h MAPA
18.01. Četvrtak KDDK Promet Promet d.o.o. – upravna zgrada Hercegovačka 20, Split 08:00h – 14:00h MAPA
23.01. Utorak KDDK MUP Zgrada interventne specijalne policije Mravince bb 08:00h – 14:00h .
24.01. Srijeda KDDK MUP Zgrada interventne specijalne policije Mravince bb 08:00h – 14:00h .
27.01. Subota DVD Žrnovnica DVD Žrnovnica Hrv. velikana 93 09:00h – 12:00h MAPA
27.01. Subota KDDK Kamen Mjesni odbor Kamen Ulica sv. Mihovila 52, Split 13:00h – 16:00h MAPA
31.01. Srijeda OTP banka Zgrada Westgate / XII. kat Ulica Domovinskog rata 61, Split 10:00h – 13:00h MAPA

02

Datum Suorganizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
03.02. Subota DDK Torcida Brda Prostorije ŠRC Brda Širokobriješka 1, Split 09:00h – 14:00h MAPA
14.02. Srijeda Zdravstvena škola Zdravstvena škola Šoltanska ul. 15, Split 10:00h – 14:00h MAPA
16.02. Petak Uprava i samouprava Banovina, gradska vijećnica Obala kneza Branimira 17, Split 09:00h – 13:00h MAPA
21.02. Srijeda ČISTOĆA Split Prostorije Čistoće Put Mostina 49, Split 10:00h – 13:00h MAPA
28.02. Srijeda DDK Mertojak DDK Mertojak Doverska 17, Split 08:00h – 14:00h MAPA

03

Datum Suorganizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
01.03. Petak HRM LORA Vojarna sv. Nikola – objekt 47 Vojna baza Lora – Zrinsko Frankopanska bb 09:00h – 13:00h .
18.03. Ponedjeljak MIOC & Graditeljsko geodetska tehnička škola Prostorije škole Ul. Matice hrvatske 11, Split 10:00h – 14:00h MAPA
20.03. Srijeda Filozofski fakultet Split Filozofski fakultet Split Poljička cesta 35, Split 09:00h – 12:00h MAPA
22.03. Petak Veterani 4. gardijske brigade + Zdravstveni studiji – OTKAZANO
Prostorije Udruge veterana 4. gardijske brigade Ruđera Boškovića 25, Split 09:00h – 13:00h MAPA
26.03. Utorak Sveučilišni odjel za stručne studije Split Zgrada Sveučilišta Kopilica 5, Split 12:00h – 16:00h MAPA
27.03. Srijeda Vodovod i kanalizacija Split Upravna zgrada Hercegovačka ul. 8, Split 08:00h – 12:30h MAPA

04

Datum Suorganizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
04.04. Četvrtak Građevinski fakultet
Prostorije fakulteta Ul. Matice hrvatske 15, Split 10:00h – 14:00h MAPA
06.04. Subota KDDK Lokve Prostorije GK Lokve Šižgorićeva 5, Split 09:00h – 13:00h MAPA
13.04. Subota Općina Podstrana & Torcida Stobreč Općina Podstrana Trg dr. F.Tuđmana 3, Podstrana 09:00h – 12:30h
17.04. Srijeda KDDK HEP HEP – zgrada dispečerskog centra Poljička cesta 73, Split 08:00h – 12:00h MAPA
18.04 Četvrtak KDDK Promet Promet d.o.o. – upravna zgrada Hercegovačka 20, Split 08:00h – 14:00h MAPA
20.04. Subota Torcida Mejaši Crkva sv. Liberana Ulica sv. Liberana 25, Mejaši, Split 09:00h – 13:00h MAPA
23.04. Utorak Medicinski fakultet Zgrada fakulteta Šoltanska ulica 2, Split 11:00h – 14:00h MAPA
27.04. Subota TORCIDA Split
Prostorije KNH Torcida Ulica Zrinsko Frankopanska 17, Split 09:00h – 15:00h MAPA

05

Datum Suorganizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
02.05. Četvrtak Sportski novinari – 4N Plavi salon – Stadion Poljud 8. Mediternaskih igara 2, Split 10:00h – 16:00h MAPA
3.5. Petak Ekonomski fakultet Split EFST Cvite Fiskovića 5, Split 10:30h – 13:30h MAPA
04.05. Subota DDK Torcida Brda Prostorije ŠRC Brda Širokobriješka 1, Split 09:00h – 14:00h MAPA
11.05. Subota DVD Žrnovnica DVD Žrnovnica Hrv. velikana 93 09:00h – 12:00h MAPA
11.05. Subota KDDK Kamen Mjesni odbor Kamen Ulica sv. Mihovila 52, Split 13:00h – 16:00h MAPA
15.05. Srijeda FESB FESB Ruđera Boškovića bb, Split 08:30h – 15:00h MAPA
17.05. Petak KDDK Kman Crkva pomoćnice kršćana Prilaz pomoćnice kršćana 3, Split 10:00h – 14:00h MAPA
21.05. Utorak KDDK MUP Zgrada interventne specijalne policije Mravince bb 08:00h – 14:00h .
22.05. Srijeda KDDK MUP Zgrada interventne specijalne policije Mravince bb 08:00h – 14:00h .
29.05. Srijeda DDK Mertojak DDK Mertojak Doverska 17, Split 08:00h – 14:00h MAPA

06

Datum Suorganizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
06.06. Četvrtak HRM LORA Vojarna sv. Nikola – objekt 47 Vojna baza Lora – Zrinsko Frankopanska bb 09:00h – 13:00h .
07.06. Petak Hrvatski telekom Hrvatski telekom Vinkovačka ulica 19, Split 09:30h – 12:00h MAPA
20.06. Četvrtak Uprava i samouprava Zgrada županije, 4. kat Domovinskog rata 2, Split 09:00h – 13:00h MAPA
24.06. Ponedjeljak OTP banka Zgrada Westgate / XII. kat Ulica Domovinskog rata 61, Split 10:00h – 13:00h MAPA
29.06. Subota KDDK Lokve Prostorije GK Lokve Šižgorićeva 5, Split 09:00h – 13:00h MAPA

07

Datum Suorganizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
03.07. Srijeda KDDK MUP Zgrada interventne specijalne policije Mravince bb 08:00h – 14:00h .
04.07. Četvrtak DDK – GDCK Split . . . .
13.07. Subota Torcida Mejaši Crkva sv. Liberana Ulica sv. Liberana 25, Mejaši, Split 09:00h – 13:00h MAPA
17.07. Srijeda KDDK HEP HEP – zgrada dispečerskog centra Poljička cesta 73, Split 08:00h – 12:00h MAPA
18.07. Četvrtak KDDK Promet Promet d.o.o. – upravna zgrada Hercegovačka 20, Split 08:00h – 14:00h MAPA

08

Datum Suorganizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
03.08. Subota DDK Torcida Brda Prostorije ŠRC Brda Širokobriješka 1, Split 09:00h – 14:00h MAPA
10.08. Subota KDDK Kamen Mjesni odbor Kamen Ulica sv. Mihovila 52, Split 09:00h – 12:00h MAPA
10.08. Subota DVD Žrnovnica DVD Žrnovnica Hrv. velikana 93 13:00h – 16:00h MAPA
19.08. Ponedjeljak DDK – GDCK Split . . . .
24.08. Subota Općina Podstrana & Torcida Stobreč O.Š. Stobreč Ivankova 13, Stobreč 09:00h – 13:00h MAPA
28.08. Srijeda DDK Mertojak DDK Mertojak Doverska 17, Split 08:00h – 14:00h MAPA

09

Datum Suorganizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
03.09. Utorak DDK – GDCK Split . . . .
04.09. Srijeda HRM LORA Vojarna sv. Nikola – objekt 47 Vojna baza Lora – Zrinsko Frankopanska bb 09:00h – 13:00h .
17.09. Utorak KDDK Kman Crkva pomoćnice kršćana Prilaz pomoćnice kršćana 3, Split 10:00h – 14:00h MAPA
24.09. Utorak OTP banka Zgrada Westgate / XII. kat Ulica Domovinskog rata 61, Split 13:00h – 16:00h MAPA
25.09. Srijeda KDDK MUP Zgrada interventne specijalne policije Mravince bb 08:00h – 14:00h .
26.09. Četvrtak KDDK MUP Zgrada interventne specijalne policije Mravince bb 08:00h – 14:00h .
28.09. Subota KDDK Lokve Prostorije GK Lokve Šižgorićeva 5, Split 09:00h – 13:00h MAPA

10

Datum Suorganizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
12.10. Subota Torcida Mejaši Crkva sv. Liberana Ulica sv. Liberana 25, Mejaši, Split 09:00h – 13:00h MAPA
15.10. Utorak Uprava i samouprava Banovina, gradska vijećnica Obala kneza Branimira 17, Split 09:00h – 13:00h MAPA
16.10. Srijeda KDDK HEP HEP – zgrada dispečerskog centra Poljička cesta 73, Split 08:00h – 12:00h MAPA
17.10. Četvrtak KDDK Promet Promet d.o.o. – upravna zgrada Hercegovačka 20, Split 08:00h – 14:00h MAPA
28.10. Ponedjeljak DDK – GDCK Split . . . .
29.10. Utorak Veterani 4. gardijske brigade + Zdravstveni studiji Prostorije Udruge veterana 4. gardijske brigade Ruđera Boškovića 25, Split 09:00h – 13:00h MAPA

11

Datum Suorganizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
02.11. Subota DDK Torcida Brda Prostorije ŠRC Brda Širokobriješka 1, Split 09:00h – 14:00h MAPA
04.11. Ponedjeljak DDK – GDCK Split . . . .
05.11. Utorak PRAVNI FAKULTET Split Zgrada Pravnog fakulteta Ulica Domovinskog rata 8 10:00h – 14:00h MAPA
06.11. Srijeda Ekonomski fakultet Split EFST Cvite Fiskovića 5, Split 10:30h – 13:30h MAPA
20.11. Srijeda Medicinski fakultet Zgrada fakulteta Šoltanska ulica 2, Split 11:00h – 14:00h MAPA
27.11. Srijeda DDK Mertojak DDK Mertojak Doverska 17, Split 08:00h – 14:00h MAPA
29.11. Petak HRM LORA Vojarna sv. Nikola – objekt 47 Vojna baza Lora – Zrinsko Frankopanska bb 09:00h – 13:00h .

12

Datum Suorganizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
03.12. Utorak PMF Split PMF Split Ruđera Boškovića 33, Split 10:00h – 14:00h MAPA
03.12. Srijeda FILOZOFSKI FAKULTET Split Zgrada Filozofskog fakulteta Poljička cesta 35 10:00h – 13:00h MAPA
05.12. Četvrtak FESB FESB Ruđera Boškovića bb, Split 08:30h – 15:00h MAPA
21.12. Subota KDDK Lokve Prostorije GK Lokve Šižgorićeva 5, Split 09:00h – 13:00h MAPA

Krv možete darivati na Zavodu za transfuzijsku medicinu pri KBC Split radnim danom prema sljedećem rasporedu:

  • ponedjeljkom, utorkom i petkom od 07:30 do 15:30h
  • srijedom i četvrtkom od 7:30h do 19:00h

Za sve dodatne informacije nazovite na ☎ 021/ 556-191

Comments are closed