Raspored akcija darivanja krvi u 2019. godini

Sij

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
05.01. Sub DDK GDCK Split
DDK Srinjine
.
/
.
/
.
/
.
MAPA
16.01. Sri DDK GDCK Split
DDK HEP
.
HEP – zgrada dispečerskog centra
.
Poljička cesta 73, Split
.
08-12 sati
.
MAPA
17.01. Čet DDK GDCK Split
DDK Promet
.
Promet d.o.o. – upravna zgrada
.
Hercegovačka 20, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
18.01. Pet DDK GDCK Sinj
.
.
.
.
.
.
.
.
.
19.01. Sub DDK GDCK Split
Torcida Pujanke
.
Crkva sv. Pavla
.
Pujanke bb, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
21.01. Pon DDK GDCK Brač
Postira
.
.
.
.
.
.
.
.
22.01. Uto DDK GDCK Split
DDK Kman & Plokite
.
Crkva pomoćnice kršćana
.
Prilaz pomoćnice kršćana 3, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
24.01. Čet DDK GDCK Trogir
.
.
.
.
.
.
.
.
.
25.01. Pet DDK GDCK Vrlika
.
.
.
.
.
.
.
.
.
26.01. Sub DDK GDCK Sinj
Trilj
.
.
.
.
.
.
.
.
28.01. Pon DDK GDCK Omiš
.
.
.
.
.
.
.
.
.
29.01. Uto DDK GDCK Brač
Pučišća
.
.
.
.
.
.
.
.
30.01. Sri DDK GDCK Kaštela
.
.
.
.
.
.
.
.
.
31.01. Čet DDK GDCK Split
Turističko ugostiteljska škola
.
TUŠ – učionica br.7
.
Augusta Matoša 60, Split
.
11-14 sati
.
MAPA

Velj

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
01.02. Pet DDK GDCK Makarska
.
.
.
.
.
.
.
.
.
02.02. Sub DDK GDCK Split
DDK Torcida Brda
.
Prostorije ŠRC Brda
.
Širokobriješka 1, Split
.
09-14 sati
.
MAPA
04.02. Pon DDK GDCK Hvar
.
.
.
.
.
.
.
.
.
05.02. Uto DDK GDCK Hvar
.
.
.
.
.
.
.
.
.
06.02. Sri DDK GDCK Split
Elektrotehnička škola
.
Elektrotehnička škola Split
.
Teslina 2, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
07.02. Čet DDK GDCK Split
Sveučilište u Splitu & Turističko ugostiteljska škola
.
Sveučilište u Splitu
.
Kopilica 5, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
08.02. Pet DDK GDCK Makarska
Baška voda i Brela
.
.
.
.
.
.
.
.
16.02. Sub DDK GDCK Split
PDDK Žrnovnica
.
OŠ Žrnovnica
.
Hrv. velikana 41
.
09-12 sati
.
MAPA
18.02. Pon DDK GDCK Brač
Supetar
.
.
.
.
.
.
.
.
19.02. Uto DDK GDCK Brač
Selca
.
.
.
.
.
.
.
.
20.02. Sri DDK GDCK Split
Općina Split
.
Banovina, gradska vijećnica
.
Obala kneza Branimira 17, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
21.02. Čet DDK GDCK Trogir
.
.
.
.
.
.
.
.
.
22.02. Pet DDK GDCK Sinj
.
.
.
.
.
.
.
.
.
23.02. Sub DDK GDCK Split
DDK Podstrana & Torcida Stobreč
.
DŠR Strožanac
.
Jurasova 3, Podstrana
.
09-13 sati
.
MAPA
25.02. Pon DDK GDCK Split
HDZ
.
Sjedište HDZ-a Split
.
Sinjska 2, Split
.
11-14 sati
.
MAPA
26.02. Uto DDK GDCK Makarska
Tučepi
.
.
.
.
.
.
.
.
27.02. Sri DDK GDCK Split
DDK Mertojak
.
DDK Mertojak
.
Doverska 17, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
28.01. Čet DDK GDCK Makarska
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Ožu

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Tra

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Svi

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Lip

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Srp

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Kol

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Ruj

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Lis

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Stu

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Pro

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Comments are closed