Raspored akcija darivanja krvi u 2023. godini

01

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
07.01. Sub DDK GDCK Split
Torcida Mejaši
.
Crkva sv. Liberana
.
Ulica sv. Liberana 25, Mejaši, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
17.01. Uto DDK GDCK Split
DDK HEP
.
HEP – zgrada dispečerskog centra
.
Poljička cesta 73, Split
.
08-12 sati
.
MAPA
19.01. Čet DDK GDCK Split
DDK Promet
.
Promet d.o.o. – upravna zgrada
.
Hercegovačka 20, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
21.01. Sub DDK GDCK Split
Kamen
.
Mjesni odbor Kamen
.
Ulica sv. Mihovila 52, Split
.
09:00-11:30 sati
.
MAPA
21.01. Sub DDK GDCK Split
KBV Pitbull
.
Prostorije kluba, kod male dvorane Gripe
.
Ulica slobode 16a, Split
.
12:30-15:00 sati
.
MAPA
24.01. Uto DDK GDCK Split
DDK Kman & Plokite
.
Crkva pomoćnice kršćana
.
Prilaz pomoćnice kršćana 3, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
30.01. Pon DDK GDCK Split
OTP banka
.
Zgrada Westgate / XII. kat
.
Ulica Domovinskog rata 61, Split
.
13-16 sati
.
MAPA

02

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
04.02. Sub DDK GDCK Split
DDK Torcida Brda
.
Prostorije ŠRC Brda
.
Širokobriješka 1, Split
.
09-14 sati
.
MAPA
14.02. Uto DDK GDCK Split
Elektrotehnička škola
.
Elektrotehnička škola Split
.
Teslina 2, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
16.02. Čet DDK GDCK Split
Uprava i samouprava
.
Zgrada županije, 4. kat
.
Domovinskog rata 2, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
22.02. Sri DDK GDCK Split
DDK Mertojak
.
DDK Mertojak
.
Doverska 17, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
25.02. Sub DDK GDCK Split
Općina Podstrana & Torcida Stobreč
.
Općina Podstrana
.
Trg dr. F.Tuđmana 3, Podstrana
.
09-12:30
.

03

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
02.03. Čet DDK GDCK Split
DDK Meje i Aspira
.
Prostorije GK Meje
.
Njegoševa 1a, Split
.
08:30-11:30 sati
.
MAPA
03.03. Pet DDK GDCK Split
HRM Lora
.
Lora
.
Zrinko Frankopanska bb, Split
.
09-13 sati
.
..
20.03. Pon DDK GDCK Split
Veterani 4. gardijske brigade
.
Prostorije Udruge veterana 4. gardijske brigade
.
Ruđera Boškovića 25, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
22.03. Sri DDK GDCK Split
DDK MUP
.
Zgrada interventne specijalne policije
.
Mravince bb
.
08-14 sati
.
23.03. Čet DDK GDCK Split
DDK MUP
.
Zgrada interventne specijalne policije
.
Mravince bb
.
08-14 sati
.
25.03. Sub DDK GDCK Split
KDDK Lokve
.
Prostorije GK Lokve
.
Šižgorićeva 5, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
28.03. Uto DDK GDCK Split
Medicinski fakultet
.
Medicinski fakultet
.
Šoltanska 2, Split
.
13:30-16 sati
.
MAPA

04

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
01.04. Sub DDK GDCK Split
DVD Žrnovnica
.
DVD Žrnovnica
.
Hrv. velikana 93
.
09-11:30 sati
.
MAPA
01.04. Sub DDK GDCK Split
Udruga stanara Nova Kila
.
GK Mejaši
.
Vrboran 19A, Kila, Split
.
12:30-15 sati
.
MAPA
07.04. Pet DDK GDCK Split
Sveučilište u Splitu
.
Sveučilište u Splitu
.
Kopilica 5, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
15.04. Sub DDK GDCK Split
Torcida Mejaši
.
Crkva sv. Liberana
.
Ulica sv. Liberana 25, Mejaši, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
19.04. Sri DDK GDCK Split
DDK HEP
.
HEP – zgrada dispečerskog centra
.
Poljička cesta 73, Split
.
08-12 sati
.
MAPA
20.04. Čet DDK GDCK Split
DDK Promet
.
Promet d.o.o. – upravna zgrada
.
Hercegovačka 20, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
26.04. Sri DDK GDCK Split
OTP banka
.
Zgrada Westgate / XII. kat
.
Ulica Domovinskog rata 61, Split
.
13-16 sati
.
MAPA

05

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
02.05. Uto DDK GDCK Split
Zdravstvena škola
.
Zdravstvena škola
.
Šoltanska ul. 15, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
06.05. Sub DDK GDCK Split
DDK Torcida Brda
.
Prostorije ŠRC Brda
.
Širokobriješka 1, Split
.
09-14 sati
.
MAPA
16.05. Uto DDK GDCK Split
PMF Split
.
PMF Split
.
Ruđera Boškovića 33, Split
.
10-16 sati
.
MAPA
17.05. Sri DDK GDCK Split
Ekonomski fakultet Split
.
EFST
.
Cvite Fiskovića 5, Split
.
09:30-13:30 sati
.
MAPA
18.05. Čet DDK GDCK Split
FESB
.
FESB
.
Ruđera Boškovića bb, Split
.
08:30-15 sati
.
MAPA
19.05. Pet DDK GDCK Split
Zdravstveni odjel
.
.
.
.
20.05. Sub DDK GDCK Split
Kamen
.
Mjesni odbor Kamen
.
Ulica sv. Mihovila 52, Split
.
09:00-11:30 sati
.
MAPA
20.05. Sub DDK GDCK Split
Općina Podstrana & Torcida Stobreč
.
Općina Podstrana
.
Trg dr. F.Tuđmana 3, Podstrana
.
12:30-15:00
.
31.05. Sri DDK GDCK Split
DDK Mertojak
.
DDK Mertojak
.
Doverska 17, Split
.
08-14 sati
.
MAPA

06

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
02.06. Pet DDK GDCK Split
HRM LORA
.
Vojarna sv. Nikola – ambulanta
.
Vojna baza Lora – Zrinsko Frankopanska bb
.
09-13 sati
.
20.06. Uto DDK GDCK Split
DDK MUP
.
Zgrada interventne specijalne policije
.
Mravince bb
.
08-14 sati
.
21.06. Sri DDK GDCK Split
DDK MUP
.
Zgrada interventne specijalne policije
.
Mravince bb
.
08-14 sati
.
28.06. Sri DDK GDCK Split
Sportski novinari
.
Plavi salon – Stadion Poljud
.
8. Mediternaskih igara 2, Split
.
13-19 sati
.
MAPA

07

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
01.07. Sub DDK GDCK Split
DDK Lokve
.
Prostorije GK Lokve
.
Šižgorićeva 5, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
03.07. Pon DDK GDCK Split
Hrvatski telekom
.
Hrvatski telekom
.
Vinkovačka ulica 19, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
05.07. Sri DDK GDCK Split
Veterani 4. gardijske brigade
.
Prostorije Udruge veterana 4. gardijske brigade
.
Ruđera Boškovića 25, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
15.07. Sub DDK GDCK Split
Torcida Mejaši
.
Crkva sv. Liberana
.
Ulica sv. Liberana 22, Mejaši, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
19.07. Sri DDK GDCK Split
DDK HEP
.
HEP – zgrada dispečerskog centra
.
Poljička cesta 73, Split
.
08-12 sati
.
MAPA
20.07. Čet DDK GDCK Split
DDK Promet
.
Promet d.o.o. – upravna zgrada
.
Hercegovačka 20, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
21.07. Pet DDK GDCK Split
DDK Meje
.
Prostorije GK Meje
.
Njegoševa 1a, Split
.
08:30-11:30 sati
.
MAPA
29.07. Sub DDK GDCK Split
PDDK Žrnovnica
.
DVD Žrnovnica
.
Hrv. velikana 93
.
09:00-11:30 sati
.
MAPA
29.07. Sub DDK GDCK Split
Udruga stanara Nova Kila
.
GK Mejaši
.
Vrboran 19A, Kila, Split
.
12:30-15:00 sati
.
MAPA

08

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
12.08. Sub DDK GDCK Split
DDK Torcida Brda
.
Prostorije ŠRC Brda
.
Bilaje 1, 21292 Srinjine
.
09-12 sati
.
MAPA
19.08. Sub DDK GDCK Split
Torcida Stobreč & općina Podstrana
.
O.Š.Stobreč
.
Ivankova 13, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
23.08. Sri DDK GDCK Split
OTP banka
.
Zgrada Westgate / XII. kat
.
Ulica Domovinskog rata 61, Split
.
13-16 sati
.
MAPA
30.08. Sri DDK GDCK Split
DDK Mertojak
.
DDK Mertojak
.
Doverska 17, Split
.
08-14 sati
.
MAPA

09

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
01.09. Pet DDK GDCK Split
HRM LORA
.
Vojarna sv. Nikola – objekt 47
.
Vojna baza Lora – Zrinsko Frankopanska bb
.
09-13 sati
.
07.09. Čet DDK GDCK Split
City center One Split
.
CCO Split – ispred Procaffea na etaži 2
.
Vukovarska ulica 207, Split
.
11-17 sati
.
MAPA
09.09. Sub DDK GDCK Split
Kamen
.
Prostorije MO Kamen
.
Sv. Mihovila 52
.
09:00-11:30 sati
.
MAPA
20.09. Sri DDK GDCK Split
DDK Kman & Plokite
.
Crkva pomoćnice kršćana
.
Prilaz pomoćnice kršćana 3, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
23.09. Sub DDK GDCK Split
KDDK Lokve
.
Prostorije GK Lokve
.
Šižgorićeva 5, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
27.09. Sri DDK GDCK Split
DDK MUP
.
Zgrada interventne specijalne policije
.
Mravince bb
.
08-14 sati
.
28.09. Čet DDK GDCK Split
DDK MUP
.
Zgrada interventne specijalne policije
.
Mravince bb
.
08-14 sati
.

10

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
14.10. Sub DDK GDCK Split
Torcida Mejaši
.
Crkva sv. Liberana
.
Ulica sv. Liberana 25, Mejaši, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
18.10. Sri DDK GDCK Split
DDK HEP
.
HEP – zgrada dispečerskog centra
.
Poljička cesta 73, Split
.
08-12 sati
.
MAPA
19.10. Čet DDK GDCK Split
DDK Promet
.
Promet d.o.o. – upravna zgrada
.
Hercegovačka 20, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
20.10. Pet DDK GDCK Split
Uprava i samouprava
.
Zgrada županije, 4. kat
.
Domovinskog rata 2, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
21.10. Sub DDK GDCK Split
PDDK Žrnovnica
.
DVD Žrnovnica
.
Hrv. velikana 93
.
09:00-11:30 sati
.
MAPA
21.10. Sub DDK GDCK Split
Udruga stanara Nova Kila
.
GK Mejaši
.
Vrboran 19A, Kila, Split
.
12:30-15:00 sati
.
MAPA
25.10. Sri DDK GDCK Split
Zdravstvena škola
.
Zdravstvena škola
.
Šoltanska ul. 15, Split
.
09-15 sati
.
MAPA

11

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
04.11. Sub DDK GDCK Split
DDK Torcida Brda
.
Prostorije ŠRC Brda
.
Širokobriješka 1, Split
.
09-14 sati
.
MAPA
15.11. Sri DDK GDCK Split
DDK Meje
.
Prostorije GK Meje
.
Njegoševa 1a, Split
.
08:30-11:00 sati
.
MAPA
16.11. Čet DDK GDCK Split
Ekonomski fakultet Split
.
EFST
.
Cvite Fiskovića 5, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
22.11. Sri DDK GDCK Split
Medicinski fakultet
.
Medicinski fakultet
.
Šoltanska 2, Split
.
09-11:00 sati
.
MAPA
25.11. Sub DDK GDCK Split
Općina Podstrana & Torcida Stobreč
.
Općina Podstrana & Torcida Stobreč
.
Trg dr. Franje Tuđmana 3, Podstrana
.
10-13
.
MAPA
29.11. Sri DDK GDCK Split
DDK Mertojak
.
DDK Mertojak
.
Doverska 17, Split
.
08-14 sati
.
MAPA

12

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
01.12. Pet DDK GDCK Split
HRM LORA
.
Vojarna sv. Nikola – objekt 47
.
Vojna baza Lora – Zrinsko Frankopanska bb
.
09-13 sati
.
05.12. Uto DDK GDCK Split
PMF Split
.
PMF Split
.
Ruđera Boškovića 33, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
06.12. Sri DDK GDCK Split
FESB
.
FESB
.
Ruđera Boškovića bb, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
16.12. Sub DDK GDCK Split
Udruga stanara Nova Kila
.
GK Mejaši
.
Vrboran 19A, Kila, Split
.
09-12 sati
.
MAPA
20.12. Sri DDK GDCK Split
DDK MUP
.
Zgrada interventne specijalne policije
.
Mravince bb
.
08-14 sati
.
21.12. Čet DDK GDCK Split
DDK MUP
.
Zgrada interventne specijalne policije
.
Mravince bb
.
08-14 sati
.
23.12. Sub DDK GDCK Split
DDK Lokve
.
Prostorije GK Lokve
.
Šižgorićeva 5, Split
.
09-13 sati
.
MAPA

Comments are closed