Raspored akcija darivanja krvi u 2019. godini

Sij

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
05.01. Sub DDK GDCK Split
DDK Srinjine
.
/
.
/
.
/
.
MAPA
16.01. Sri DDK GDCK Split
DDK HEP
.
HEP – zgrada dispečerskog centra
.
Poljička cesta 73, Split
.
08-12 sati
.
MAPA
17.01. Čet DDK GDCK Split
DDK Promet
.
Promet d.o.o. – upravna zgrada
.
Hercegovačka 20, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
18.01. Pet DDK GDCK Sinj
.
.
.
.
.
.
.
.
.
19.01. Sub DDK GDCK Split
Torcida Pujanke
.
Crkva sv. Pavla
.
Pujanke bb, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
21.01. Pon DDK GDCK Brač
Postira
.
.
.
.
.
.
.
.
22.01. Uto DDK GDCK Split
DDK Kman & Plokite
.
Crkva pomoćnice kršćana
.
Prilaz pomoćnice kršćana 3, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
24.01. Čet DDK GDCK Trogir
.
.
.
.
.
.
.
.
.
25.01. Pet DDK GDCK Vrlika
.
.
.
.
.
.
.
.
.
26.01. Sub DDK GDCK Sinj
Trilj
.
.
.
.
.
.
.
.
28.01. Pon DDK GDCK Omiš
.
.
.
.
.
.
.
.
.
29.01. Uto DDK GDCK Brač
Pučišća
.
.
.
.
.
.
.
.
30.01. Sri DDK GDCK Kaštela
.
.
.
.
.
.
.
.
.
31.01. Čet DDK GDCK Split
Turističko ugostiteljska škola
.
TUŠ – učionica br.7
.
Augusta Matoša 60, Split
.
11-14 sati
.
MAPA

Velj

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
01.02. Pet DDK GDCK Makarska
.
.
.
.
.
.
.
.
.
02.02. Sub DDK GDCK Split
DDK Torcida Brda
.
Prostorije ŠRC Brda
.
Širokobriješka 1, Split
.
09-14 sati
.
MAPA
04.02. Pon DDK GDCK Hvar
.
.
.
.
.
.
.
.
.
05.02. Uto DDK GDCK Hvar
.
.
.
.
.
.
.
.
.
06.02. Sri DDK GDCK Split
Elektrotehnička škola
.
Elektrotehnička škola Split
.
Teslina 2, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
07.02. Čet DDK GDCK Split
Sveučilište u Splitu & Turističko ugostiteljska škola
.
Sveučilište u Splitu
.
Kopilica 5, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
08.02. Pet DDK GDCK Makarska
Baška voda i Brela
.
.
.
.
.
.
.
.
16.02. Sub DDK GDCK Split
PDDK Žrnovnica
.
OŠ Žrnovnica
.
Hrv. velikana 41
.
09-12 sati
.
MAPA
18.02. Pon DDK GDCK Brač
Supetar
.
.
.
.
.
.
.
.
19.02. Uto DDK GDCK Brač
Selca
.
.
.
.
.
.
.
.
20.02. Sri DDK GDCK Split
Općina Split
.
Banovina, gradska vijećnica
.
Obala kneza Branimira 17, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
21.02. Čet DDK GDCK Trogir
.
.
.
.
.
.
.
.
.
22.02. Pet DDK GDCK Sinj
.
.
.
.
.
.
.
.
.
23.02. Sub DDK GDCK Split
DDK Podstrana & Torcida Stobreč
.
DŠR Strožanac
.
Jurasova 3, Podstrana
.
09-13 sati
.
MAPA
25.02. Pon DDK GDCK Split
HDZ
.
Sjedište HDZ-a Split
.
Sinjska 2, Split
.
11-14 sati
.
MAPA
26.02. Uto DDK GDCK Makarska
Tučepi
.
.
.
.
.
.
.
.
27.02. Sri DDK GDCK Split
DDK Mertojak
.
DDK Mertojak
.
Doverska 17, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
28.02. Čet DDK GDCK Makarska
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Ožu

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
01.03. Pet Brač
Nerežišća
.
.
.
.
.
.
.
.
02.03. Sub Omiš
Duće
.
.
.
.
.
.
.
.
04.03. Pon Vis
.
.
.
.
.
.
.
.
.
05.03. Uto DDK GDCK Split
HRM Lora
.
Lora
.
Zrinko Frankopanska bb, Split
.
09-13 sati
.
06.03. Sri Vojarna Knin
.
.
.
.
.
.
.
.
.
07.03. Čet Torcida Sinj
.
.
.
.
.
.
.
.
.
08.03. Pet DDK GDCK Split
Graditeljsko-geodetska škola
.
Graditeljsko-geodetska škola
.
Ulica Matice hrvatske 11, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
09.03. Sub Sinj
Hrvace
.
.
.
.
.
.
.
.
18.03. Pon Kaštela
Adriachem
.
.
.
.
.
.
.
.
19.03. Uto DDK GDCK Split
DDK MUP
.
Zgrada interventne specijalne policije
.
Mravince bb
.
08-14 sati
.
20.03. Sri DDK GDCK Split
DDK MUP
.
Zgrada interventne specijalne policije
.
Mravince bb
.
08-14 sati
.
21.03. Čet DDK GDCK Split
DDK Meje
.
Prostorije GK Meje
.
Njegoševa 1a, Split
.
08:30-11:30 sati
.
MAPA
21.03. Čet DDK GDCK Split
Sveučilište u Splitu
.
Odjel stručnih studija
.
Kopilica 5, Split
.
13-16 sati
.
MAPA
22.03. Pet Makarska
Gradac
.
.
.
.
.
.
.
.
23.03. Sub DDK GDCK Split
KDDK Lokve
.
Prostorije GK Lokve
.
Šižgorićeva 5, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
25.03. Pon Imotski
.
.
.
.
.
.
.
.
.
26.03. Uto Sinj
Otok
.
.
.
.
.
.
.
.
27.03. Sri DDK GDCK Split
Veterani 4. gardijske brigade
.
Prostorije Udruge veterana 4. gardijske brigade
.
Ruđera Boškovića 25, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
28.03. Čet Trogir
Otok
.
.
.
.
.
.
.
.
29.03. Pet Makarska
Otok
.
.
.
.
.
.
.
.
30.03. Sub Sinj
Dicmo
.
.
.
.
.
.
.
.

Tra

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
01.04. Pon Brač
Bol
.
.
.
.
.
.
.
.
02.04. Uto Solin
Klis
.
.
.
.
.
.
.
.
03.04. Sri Imotski
maturanti
.
.
.
.
.
.
.
.
04.04. Čet Makarska
maturanti
.
.
.
.
.
.
.
.
05.04. Pet Brač
Milna
.
.
.
.
.
.
.
.
06.04. Sub Solin
Muć
.
.
.
.
.
.
.
.
13.04. Sub Vrgorac
.
.
.
.
.
.
.
.
.
15.04. Pon Sinj
.
.
.
.
.
.
.
.
.
16.04. Uto Solin
Dugopolje
.
.
.
.
.
.
.
.
17.04. Sri DDK GDCK Split
DDK HEP
.
HEP – zgrada dispečerskog centra
.
Poljička cesta 73, Split
.
08-12 sati
.
MAPA
18.04. Čet DDK GDCK Split
DDK Promet
.
Promet d.o.o. – upravna zgrada
.
Hercegovačka 20, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
19.04. Pet Kaštela DC
.
.
.
.
.
.
.
.
.
23.04. Uto DDK GDCK Split
KLUB MLADIH
.
Akademia caffe
.
Ruđera Boškovića 27, Split
.
09-15 sati
.
MAPA
24.04. Sri DDK GDCK Split
Medicinski fakultet
.
Medicinski fakultet
.
Šoltanska 2, Split
.
09-15 sati
.
MAPA
25.04. Čet Trogir DC
.
.
.
.
.
.
.
.
.
26.04. Pet Makarska
.
.
.
.
.
.
.
.
.
27.04. Sub Kila
.
.
.
.
.
.
.
.
.
29.04. Pon Brač
Postira
.
.
.
.
.
.
.
.
26.04. Pet Torcida Kaštela
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Svi

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
02.05. Čet Brač
Pučišća
.
.
.
.
.
.
.
.
03.05. Pet Makarska
Podgora
.
.
.
.
.
.
.
.
04.05. Sub DDK GDCK Split
DDK Torcida Brda
.
Prostorije ŠRC Brda
.
Širokobriješka 1, Split
.
09-14 sati
.
MAPA
11.05. Sub DDK GDCK Split
PDDK Žrnovnica
.
OŠ Žrnovnica
.
Hrv. velikana 41
.
09-12 sati
.
MAPA
13.05. Pon Brač
Supetar
.
.
.
.
.
.
.
.
14.05. Uto DDK GDCK Split
Ekonomski fakultet Split
.
EFST
.
Cvite Fiskovića 5, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
15.05. Sri DDK GDCK Split
Zdravstvena škola
.
Zdravstvena škola
.
Šoltanska ul. 15, Split
.
09-15 sati
.
MAPA
16.05. Čet DDK GDCK Split
FESB
.
FESB
.
Ruđera Boškovića bb, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
17.05. Pet Sinj
.
.
.
.
.
.
.
.
.
18.05. Sub DDK GDCK Split
Torcida Pujanke
.
Crkva sv. Pavla
.
Pujanke bb, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
20.05. Pon Pravni fakultet
.
.
.
.
.
.
.
.
.
21.05. Uto DDK GDCK Split
DDK Kman & Plokite
.
Crkva pomoćnice kršćana
.
Prilaz pomoćnice kršćana 3, Split
.
10-14 sati
.
MAPA
22.05. Sri Omiš
.
.
.
.
.
.
.
.
.
23.05. Čet DDK GDCK Split
Sportski novinari
.
Plavi salon – stadion Poljud
.
Mediteranskih igara 2, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
24.05. Pet Sinj
Trilj
.
.
.
.
.
.
.
.
25.05. Sub DDK GDCK Split
DDK Podstrana & Torcida Stobreč
.
DŠR Strožanac
.
Jurasova 3, Podstrana
.
09-13 sati
.
MAPA
27.05. Pon Makarska
.
.
.
.
.
.
.
.
.
28.05. Uto Makarska
Zelenka
.
.
.
.
.
.
.
.
29.05. Sri DDK GDCK Split
DDK Mertojak
.
DDK Mertojak
.
Doverska 17, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
30.05. Čet Trogir
.
.
.
.
.
.
.
.
.
31.05. Pet DDK GDCK Split
HRM Lora
.
Lora
.
Zrinko Frankopanska bb, Split
.
09-13 sati
.

Lip

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta
01.06. Sub Sinj
Hrvace
.
.
.
.
.
.
.
.
03.06. Pon Hvar
.
.
.
.
.
.
.
.
.
04.06. Uto Hvar
.
.
.
.
.
.
.
.
.
05.06. Sri Vojarna Knin
.
.
.
.
.
.
.
.
.
06.06. Čet Kaštela
Kaštel Lukšić
.
.
.
.
.
.
.
.
07.06. Pet DDK GDCK Split
Sv.Ante
.
Samostan sv.Ante
.
Poljudsko šetalište 17, Split
.
08-14 sati
.
MAPA
08.06. Sub Sinj
Torcida
.
.
.
.
.
.
.
.
17.06. Pon Kaštela
Adriachem
.
.
.
.
.
.
.
.
18.06. Uto DDK GDCK Split
DDK MUP
.
Zgrada interventne specijalne policije
.
Mravince bb
.
08-14 sati
.
19.06. Sri DDK GDCK Split
DDK MUP
.
Zgrada interventne specijalne policije
.
Mravince bb
.
08-14 sati
.
21.06. Pet Brač
Selca
.
.
.
.
.
.
.
.
24.06. Pon Sinj
Grab
.
.
.
.
.
.
.
.
26.06. Sri DDK GDCK Split
Općina Split
.
Zgrada županije, 4. kat
.
Domovinskog rata 2, Split
.
09-13 sati
.
MAPA
27.06. Čet Trogir
.
.
.
.
.
.
.
.
.
28.06. Pet Imotski
.
.
.
.
.
.
.
.
.
29.06. Sub DDK GDCK Split
DDK Lokve
.
Prostorije GK Lokve
.
Šižgorićeva 5, Split
.
09-13 sati
.
MAPA

Srp

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Kol

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Ruj

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Lis

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Stu

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Pro

Datum Organizator Mjesto Adresa Vrijeme Karta

Comments are closed